Jdi na obsah Jdi na menu

Baník Vintířov - TJ Jiskra Aš 1:6 (0:2)

11. 6. 2011

Sobota 11.6.2011 Vintířov

V 31. kole zajížděla Jiskra Aš do Vintířova k veledůležitému utkání. Před zápasem se spekulovalo, že by mohl nastoupit do zápasu David Sládeček, který delší dobu nehraje, kvůli zranění. Nakonec se vše potvrdilo a "Slaďas" to zkusil a udělal hodně dobře. Protože ve 3. minutě dostal přihrávku od Jana Dorotoviče a pohotově se trefil do vintířovské klece. Na soupeře jsme vlétli ve velkém stylu, i když pocit z utkání hatilo počasí, které vůbec fotbalu nepřálo. De facto celý zápas se hrál za velmi silného deště. V prvním poločase jsme dokázali vstřelit ještě jednu branku, když se dokázal, 2 minuty před koncem poločasu, trefit Ondřej Kolář.

Ve 2. poločase pokračovalo pokračovala Jiskra ve velkém stylu. Třetí branku přidal Lukáš Houdek. Vintířov se ale nevzdal a snížil na 1:3. V 70. minutě utkání přidal svou druhou branku Ondřej Kolář a opět to vypadalo pro Jiskru veseleji - 4:1 pro Aš. A když se poté trefili ještě Vilda Bárta a Jan Dorotovič, tak Jiskra vyhrála na půdě Vintířova vysoko 6:1.

Branky Jiskry Aš: 3' Sládeček, Kolář 43' a 70', Houdek 54', Bárta 82', Dorotovič 84'

Sestava: Stropek - Maher, Šiler, Houdek, Rádl - Dorotovič J., Bárta, Kolář, Střeček - Sládeček, Novák.  Střídali: Čerňanský

Příští zápas v sobotu 18.6. od 17:00  v Aši na Střelnici