Jdi na obsah Jdi na menu

FK Ostrov - TJ Jiskra Aš 5:1 (1:1)

Sobota 14.5. 17:00 Ostrov nad Ohří - UMT

Jiskra začala důležité utkání o záchranu v krajském přeboru dobře a po vyrovnaném úvodu se ujala hned v 5. min. vedení brankou Hančíka. Nadále probíhal vyrovnaný zápas, až do 22. min. kdy zaúřadoval hlavní rozhodčí : po střetu domácího útočníka s brankařem Jiskry odpískal pokutový kop a vyloučil D. Brože. Do branky musel zraněný náhradní brankář Stropek a domácí z penalty srovnali na 1:1. Ve druhém poločase narůstal tlak domácích, hrajících o přežití. Jiskra bez zraněného klíčového útočníka Sládečka inkasovala během 15.minut 4. branky. Při naplněném počtu střídání, po zranění M. Střečka dohrávala Jiskra zápas v 9.mužích a o výsledku bylo rozhodnuto.

Sestava: Brož - Maher, Černík, Šiler, Smaha - Střeček, Bárta, Hančík, Jarausch - Čerňanský, Houdek   Střídali: Stropek, Toth, Novák.  ČK: Brož

Příští zápas v sobotu 21.5. od 17:00 v Aši na Střelnici