Jdi na obsah Jdi na menu

Královské Poříčí - Jiskra Aš 2:1 (0:1)

Neděle 20.3.2011 hřiště UMT Sokolov

Začátek utkání vyzněl pro Ašskou Jiskru. Dvě velké šance v rozmezí 3 minut. Nejprve Hančík po krásném pasu trefil jen brankáře domácích a pak Sládeček přestřelil .Potom měli domácí také dvě veliké šance ty  ale brankář hostujících zlikvidoval.Ve 34 min. kopal volný kop Černík a ve vápně se nejlépe orientoval Sládeček a vsítil branku. Aš vedla 1:0 do konce poločasu se nic nezmněnilo.Do druhého poločasu nastoupila Jiskra, udržet co nejdéle tento  výsledek,což se nepovedlo. Ve 48 min. po rohovém kopu inkasovala na 1:1. Utkání bylo po celou tu dobu vyrovnané a vypadalo,že skončí remízou a nestalo se tak. Bohužel pro Jiskru v 86 min. Černík nestačil na dlouhý pas a domácí vsítili  vítěznou branku. Fotbalisté Jiskry podali bojovný a o hodně lepší výkon než v  minulém utkání.

Sestava: Stropek-Smaha,Černík,Šiler,Maher-Jarausch,Rádl,