Jdi na obsah Jdi na menu

Lokomotiva Karlovy Vary - TJ Jiskra Aš 1:2 (0:0)

Sobota 30.4.2011 Karlovy Vary

Hráči Jiskry nastoupili k utkání s odhodláním zlomit tragickou bilanci ze hřišť soupeřů, domácí pak s jedinou vizí a to zisk tří bodů,jelikož se nacházejí se ztrátou až na samém chvostu tabulky. V prvním poločase byla hra opticky vyrovnaná avšak na vyložené šance měla navrch Jiskra, vyložené šance Sládečka, Hančíka, Jarausche zůstaly trestuhodně nevyužity, domácí hrozili nebezpečně střelami z velkého vápna, které výborně vytěsnil šestnáctiletý gólman hostí Brož.Mužstva se rozešla v poločase do kabin smírně 0:0.
Ve druhém poločase se prvních dvacet minut na hřišti nic zajímavého nedělo, avšak chvíli na to se zadáci hostí Černík s Rádlem nedomluvili a rezultoval z toho brejk domácího hráče na brankaře Brože,který fantasticky zneškodnil stoprocentní šanci domácích. Pravidlo nedáš- dostaneš se vyplnilo hned poté,hráči Jiskry kopali roh a kapitán Šiler se štěstím skóroval 0:1. Od této chvíle převzali otěže utkání do svých hráči Aše, dobře kombinovali, lépe se pohybovali a potrvdili to druhým gólem,který geniálně připravil Sládeček pro skórujícího Jarausche 0:2. Domácí v závěru už jen korigovali výsledek 1:2. Absolutorium zaslouží brankář Jiskry Brož, který svým výkonem položil základ k zisku tří bodů.

Branky: Šiler, Jarausch

Sestava: Brož - Maher, Černík, Šiler, Rádl -,Dorotovič J. Bárta, Hančík, Jarausch - Sládeček, Střeček

střídal: Čerňanský