Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - FC Jiskra Hazlov 3:2 (2:2)

21. 5. 2011

Ve 27. kole FINCENTRUM krajského přeboru mužů, čekal domácí Jiskru velký zápas.

Do Aše totiž přijel velký rival z Hazlova a vzájemné zápasy mají pokaždé velký náboj a jiskru :-). Tyto zápasy vždycky navštíví větší počet fanoušků, než na "běžné" zápasy.

První poločas byl bohátý na góly. Domácí na svého soupeře z Hazlova vlétli ve velkém stylu. Již v 5. minutě se nádhernou střelou trefil Jiří Čerňanský 1-0. A když se ve 13. minutě trefil Jožan Hančík, tak jsme vedli již o dvě branky 2-0. Jenže o pár vteřin později byl v našem pokutovém území zfaulován hostující Komberec a Dan Draksl se z penalty nemýlil 2-1. To ale nebylo všechno v prvním poločase, jelikož ve 28. minutě vyslal vyrovnávací střelu Hazlova Lukáš Komberec 2-2. A za tohoto stavu se šlo také do šaten.

Ve druhém poločase byl k vidění útočný fotbal z obou stran. Ke konci zápasu domácí Aš neproměnila spousta brankových a můžeme říct také stoprocentních šancí. Ale přece jen jsme nakonec míč do branky hostů dotlačili. Vítěznou branku trefil Jan Dorotovič 3:2.

Za krásného počasí, jsme tedy přidali důležité 3 body do naší tabulky.

Sestava Jiskry Aš:

Stropek - Smaha, Černík, Šiler, Rádl - Dorotovič, Houdek Lukáš, Toth, Jarausch - Hančík, Čerňanský. Střídali: Novák, Sekáč

Příští zápas Jiskry je na programu tuto sobotu 28. května v Drmoulu. Začíná se již v 10:30 proti tamnímu celku Sokol Drmoul.