Jdi na obsah Jdi na menu

Spartak Horní Slavkov - TJ Jiskra Aš 2:3 (1:1)

20. 4. 2014

Neděle 20.4.2014 v Horním Slavkově

Dorostenci navázali na své předchozí dobré jarní výsledky a vyhráli již třetí utkání ze čtyř odehraných. Tentokrát překvapili na půdě Horního Slavkova. V prvním poločase byla Jiskra lepší, ujala se vedení brankou Skwierawského a především Kubinec zahodil několik dalších šancí. Domácí však přesto srovnali skóre na 1:1. Ve druhé půli vrátil vedení hostům Kubinec, ale domácí znovu vyrovnali. V závěru pak po akci Kubince zařídil výtězství hostům střídající žolík Wimmer. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za velkou bojovnost.

Sestava: Duba - Plavnický, Šeffl, Mutl, Hubáček - Potůček, Vojík, Jančok, Švec - Skwierawski, Kubinec. Střídali: Mazny, Wimmer, Březina, Děkan. Trenéři: Draksl a Brož.

Branky: Skwierawski, Kubinec, Wimmer

Příští utkání hrají dorostenci v neděli 27.4.2014 od 14:00  na hřišti SK Toužim.