TJ Jiskra Aš - TJ DDM Karlovy Vary - Stará Role 3:1 (1:1)

1. 5. 2015

Pátek 1.5.2015 v Aši - Tyršův dům

Dorostenci sehráli dohrávku odloženého utkání proti poslednímu týmu tabulky. Ten však přijel vč. několika hráčů, hrajících stabilně krajský přebor mužů, kteří prokazovali své kvality. Hosté se ujali v prvním poločase vedení a ještě několikrát zachránil domácí brankář Jurka. V závěru první půle se podařilo vyrovnat Kubincovi, který předtím hned několik situací neřešil dobře. Ve druhé půli byl vyloučen hostující hráč a domácí přes několik šancí rozhodli až Mandovou střelou z velké dálky. Vítězství Jiskry pečetil pak Jakub Novák.

Branky: Kubinec Dominik, Novák Jakub, Manda Štěpán

Sestava: Jurka - Truhlář, Mutl, Glazer, Jaroš - Schovánek, Manda, Vojík, Jančok - Kubinec, Szitai. Střídali: Hubáček, Novák J., Novák M.

Další utkání sehrají dorostenci hned v neděli 3.5.2015 od 10:00 opět doma v Aši na Tyršově domě proti týmu FK Ostrov.