Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - FC Cheb/Lipová 1:3 (1:0)

22. 4. 2015

Středa 22.4.2015 v Aši na Střelnici

Za velmi chladného počasí sehráli ml. žáci velmi dobrý první poločas. Svůj výkon korunovali vedoucím gólem Březiny. Bohužel se zranil Brož a hráčům bez možnosti vystřídat, ve druhé půli docházeli síly. Přesto statečně bojovali a po vyrovnání soupeře a zranění Šibala i s šesti hráči v poli drželi nerozhodný stav. Hosté převážili výsledek na svou stranu až 5min. před koncem, v poslední minutě přidali, při domácí snaze vyrovnat, třetí branku. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za velkou bojovnost.

Branky: Březina Václav - Mikula David, Bílek Petr, Horváth Kevin; Rozhodčí: Kobielský Julius

Sestava: Wolf - Šibal, Březina, Trnka, Martinovský, Brož, Drda, Mann, Baláž

Příští utkání sehrají st. žáci v sobotu 25.4. od 10:00 v Aši na Střelnici proti týmu FC Viktoria Mariánské Lázně.