TJ Jiskra Aš - FC Viktoria Mariánské Lázně 1:5 (1:1)

25. 4. 2015

Sobota 25.4.2015 v Aši na Střelnici

Mladším žákům po středeční dohrávce chyběli nejenom zraněný Brož, ale také nemocní Trnka, Drda a Baláž. Mužstvo doplněné hráči starší přípravky podávalo v prvním poločase dobrý výkon a drželo nadějnou remízu. Ve druhé půli se již projevila věková a fyzická převaha hostujícího týmu.

Branky: Burda Josef - Králíček Václav, Slavíček Jiří, Suchanová Patricie, Kuchárik Denis, Holeček Jan

Sestava: Wolf - Šibal, Březina, Martinovský, Mann, Baláž, Kopecký, Šibal, Burda.

Jiskra tímto utkáním zakončila sezonu krajského přeboru na celkovém 6.místě se ziskem 23 bodů. Od příštího týdne pokračují krajské soutěže žáků Ligovým pohárem.

Příští utkání sehrají ml. žáci v sobotu 2.5. od 10:00 v Aši na Střelnici proti týmu FK Skalná/Luby.