Jdi na obsah Jdi na menu

FK SMB Bochov - TJ Jiskra Aš 2:3 (1:3)

28. 5. 2016

Sobota 28.5.2016 v Bochově

Jiskra v dalším kole 1.A třídy zajížděla na hřiště zachraňujícího se Bochova. Od prvních minut se hosté snažili být aktivní a držet hru pod kontrolou. Skóre otevřel již v 5.min. Zdeněk Šiler. Domácí o chvilku později srovnali na 1:1 Spejchalem. Na druhé straně po faulu domácích neproměnil Svoboda penaltu - svou střelu namířil vedle. Své zaváhání napravil ve 30.min., když Jiskře vrátil vedení. Ještě do poločasu ho navýšil Houdek a o poločase vedli hosté o dvě branky. Ve druhém poločase postupně zahazovali šance Svoboda, Kubinec, Turták i Smáha a tak domácí po individuální akci Podskoče snížili na 2:3. V samém závěru nastřelili bojující domácí jen břevno a Jiskra si odvezla domů všechny tři body.

Branky: 15. Spejchal Václav, 78. Podskoč Jindřich - 5. Šiler Zdeněk, 30. Svoboda Vlastimil, 44. Houdek Lukáš

Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Šmat David, Vasilko Jan. Delegát: Vorel Lubomír.

Jiskra Aš: Hrabčák - Turták, Pilař, Houdek L., Šiler - Maher, Kohuťár (Vojík), Jarausch, Hančík (Smaha) - Svoboda, Kubinec. Trenér Pavel Toth

Bochov: Tomka - Heimerle, Janáček (Hebert), Podskoč, Duda (Šipula) - Pacinda, Herman, Brabenec (Galšnejdr), Machala - Spejchal (Dočkal), Kajzar. Trenér Vonšovský Roman

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 4.5.2016 v 17:00 doma v Aši na Střelnici proti týmu TJ Baník Vintířov.