TJ Jiskra Aš - TJ EP Merklín 7:2 (2:1)

16. 6. 2017

Pátek 16.6.2017 v Aši na Střelnici

Po nevydařeném utkání v Trstěnicích se Jiskra opět představila doma. V posledním kole krajské 1.A třídy hostila v předehrávaném utkání hráče Merklína. Jiskra začala aktivně. Do slibných pozic se dostali Májik i Kubinec, první branku však vstřelil až ve 13.min. Šiler. Poté se šance střídali na obou stranách, než po faulu na Májika proměnil penaltu Turták. Jenže o minutu později se prosadili i hosté a Barth snížil na 2:1. Ve druhém poločase se Jiskře dařilo, na 3:1 zvyšoval hlavou nekrytý Draksl. Pak přišli chvíle domácího Májika, který během dvou minut vstřelil dvě branky. Za hosty poté korigoval z penalty Vodrážka. Závěr pak patřil opět domácím. Nejprve zkompletoval svůj hattrick Májik, skóre pak uzavřel Smáha a Jiskra vyhrála vysoko 7:2. V konečném pořadí krajské 1.A třídy získala Jiskra celkem 49 bodů při skóre 85:63 a obsadila 3 místo. Videoreportáž z tohoto utkání si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=xxGOJFvH6Hw

Branky: 13. Šiler Zdeněk, 34. Turták Michal (pen.), 50. Draksl Daniel, 55. Májik Peter, 57. Májik Peter, 81. Májik Peter, 89. Smáha Petr - 35. Barth Michal, 67. Vodrážka Jiří (pen.)

Rozhodčí: Cvrk Miroslav - Šmat Robert, Topinka Ondrej. Delegát: Adamec Radim.

Jiskra Aš: Hrabčák - Pilař, Turták, Draksl, Koubek - Jarausch, Kohuťár (Smáha), Šiler (Potůček),  Rádl - Kubinec, Májik.  Trenér Pavel Toth

Merklín: Dobeš - Chomát, Vodrážka, Neč, Hladík - Veselý, Denčev (Landiga), Sýkora, Šuver (Wöllner) - Barth, Schneider (Popluhár).  Trenér Vlčko Milan