FC Slavia Karlovy Vary "B" - TJ Jiskra Aš 6:0 (0:0)

10. 9. 2017

Neděle 10.9.2017, Karlovy Vary - Dvory

Ve 5. kole krajské 1.A třídy zajížděla Jiskra na hřiště rezervy divizní Slavie Karlovy Vary. Mladý domácí tým, ze kterého již řada hráčů sbírá zkušenosti ve vyšší soutěži, byl od začátku pohyblivější a měl více ze hry. Jiskra však celou první půli držela se soupeřem krok a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 0:0. Ve druhé půlce se domácí nejprve ujali v 52.min. vedení 1:0, vzápětí obdržel druhou žlutou kartu Koubek a byl vyloučen. Jiskra tak dohrávala v 10 lidech. V 63.min. minutě pak nastoupil kapitán divizního "A" mužstva Geňo, který definitivně zlomil odpor hostů. Sám ve zbytku zápasu vstřelil tři branky, další přidal Šupík a Zedníček a Jiskra vysoko prohrála.

Branky: 52. Királyi Michal, 67. Geňo Marian, 68. Šupík Ondřej, 75. Geňo Marian, 76. Geňo Marian, 85. Zedníček Jaroslav

Rozhodčí: Chrástecký František - Cvrk Miroslav, Godža Ladislav. Delegát: Tomášek Miroslav.

Jiskra Aš: Marčuk - Bořil (Hubáček), Koubek, Bubla (Jaroš), Pilař - Turták, Kohuťár, Šeffl, Vojík - Skwierawski (Milata), Draksl.

Slavia KV: Klimov - Samek, Skala (Weingartl), Gruber, Očko - Jiskra, Jaffan (Geňo), Žitný, Šupík - Királyi (Gabriel), Merkl (Zedníček).

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 16.9.2017 od 16:30 na domácím hřišti na Střelnici kde bude hostit Baník Habartov.