TJ Jiskra Aš - FK Olympie Hroznětín 0:2 (0:1)

16. 6. 2018

Sobota 16.6.2018 v Aši na Střelnici

V posledním kole krajské 1.A třídy přijel do Aše třetí tým tabulky Olympie Hroznětín. Domácí začali aktivně, hned v 5. minutě se dral do zakončení Vojík, o chvilku později byl v dobré pozici Maher. Největší šance Jiskry v první půli přišla v 16.min. když Šiler přešel ve vápně přes dva obránce, sám před brankou však poslal míč vedle. Hosté pak přidali a vytvořili před Hrabčákem dva nebezpečné závary, které obrana stačila odvrátit. V 38.min. utekl po levém křídle Skwierawski, předložil míč před branku Wiesengangerovi, který ve vyložené šanci přestřelil. A tak přišel trest. Hostující Klas chvilku před půlkou z protiútoku otevřel skóre 0:1. Do druhé půle vstoupili domácí opět aktivně, když Wiesenganger v dobré pozici ani nadvakrát nepřekonal hostujícího brankaře Ramse. A tak opět udeřilo na druhé straně, když vedení hostů navýšil v 55.min. Koch. Tempo hry pak opadlo, Jiskra se nadále snažila, ale hosté pozorně bránili a kontrolovali hru. Před koncem Jiskra svou snahu stupňovala, v 80.min. Jarausch přešel přes dva hráče, předložil míč Vojíkovi a ten jen těsně minul. V 85.min. se z přímého kopu nadvakrát neúspěšně pokoušel Pilař. Dvě minuty před koncem pak hosté nedali penaltu a na úplný závěr Rádl z Jarošem orazítkovali jen tyč hostující branky. Jiskra tak se ziskem 31 bodů obsadila v konečné tabulce krajské 1.A třídy 11.místo a zajistila si účast i v příštím ročníku.

Branky: 43. Klas Jiří, 55. Koch Tomáš

Rozhodčí: Štěřík Filip - Chrástecký František, Balhar Ivan. Delegát: Rajtmajer Jan.

Jiskra Aš: Hrabčák - Pilař, Rádl, Vojík, Šeffl - Skwierawski, Jarausch, Šiler, Maher - Wiesenganger (Jaroš), Turták.

Hroznětín: Rams - Michlík (Šubík), Ondráček, Hořt (Šuba), Zburník - Klas, Koch, Lulák (Tamáš), Eret - Provazník, Perenčaj.