TJ Rotas Rotava - TJ Jiskra Aš 3:1 (1:1)

9. 6. 2018

Sobota 9.6.2018 na UMT v Rotavě

V předposledním kole krajské 1.A třídy zavítala Jiskra na rozpálenou umělku do Rotavy. Jiskra se v prvním poločase dostala do vedení, když ve 14.min. otevřel skóre Jarausch. Domácí se snažili o vyrovnání a ve 33.min. se jim to bohužel povedlo. Na 1:1 srovnal Klepáček. Ve druhém poločase se v 56.min. opět prosadili domácí, do vedení je poslal Hanzlík. Marnou snahu Jiskry o vyrovnání uťal chvilku před koncem Havel, který vstřelil třetí branku domácích a definitivně rozhodl o vítězství Rotavy 3:1.

Branky: 33. Klepáček Jaroslav, 56. Hanzlík Jan, 86. Havel Milan - 14. Jarausch Jakub

Rozhodčí: Godža Ladislav - Procházka Jaroslav, Škarda Adam. Delegát: Šmat Robert.

Jiskra Aš: Duba - Pilař, Draksl, Vojík, Šeffl (Jaroš) - Jarausch, Kohuťár (Smáha), Turták, Skwierawski - Wiesenganger, Maher.

Rotava: Bažo - Klepáček P., Beneš (Větrovec L.), Větrovec T. (Böhm), Rohan - Hanzlík, Jandora, Prokop, Klepáček J. - Olah (Vankúš), Havel.

Poslední utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 16.6.2018 od 17:00 na domácím hřišti na Střelnici kde bude hostit TJ Olympie Hroznětín.