FC Františkovy Lázně - TJ Jiskra Aš/Hazlov 1:3 (0:0)

8. 5. 2018

Úterý 8.5.2018 ve Františkových Lázních

V úterní sváteční den naši žáci zavítali do Františkových Lázní.

Domácí oproti podzimní části sezony zlepšili výkony a tudíž nás nečekal jednoduchý zápas.

To se od úvodních minut potvrdilo. Celý první poločas byl vyrovnaný. Jiskra hrála fotbal a snažila se tvořit. Domácí naopak spoléhali na daleké nákopy pro jejich rychlonohé útočníky. Na šance jsme první poločas sice vyhráli, ale to nám nebylo nic platné.

Druhý poločas začal zcela obdobně jako ten první. Vyrovnaný výsledek prostřelil až náš Baláž. Vzápětí se prosadil Švagr a rázem jsme vedli o dvě branky. Domácí udeřili až šťastně z rohového kopu. Následovala emočně vypjatá část zápasu, kterou jsme s lehkými výkyvy zvládli a Švagr rozhodl na 3:1.

Naši starší žáci tak počítají již šestou výhru za sebou bez ztráty jediného bodu, což znamená pohodlné usazení na 2. místě tabulky.

Pochvalu si zaslouží mladé pušky (Petříček s Robauschem J.), kteří dobře doplnili kádr starších žáků.

Již v sobotu 12.5. nás čeká proti tomuto soupeři další zápas, který sehrajeme v Hazlově od 11:30.

Branky: 56. Desort Filip 42. Baláž Daniel, 44. Švagr Adam, 58. Švagr Adam

Rozhodčí: Vu David

Františkovy Lázně: Glaser - Desort, Desort, Šedo, Libich, Čepl, Biháry, Kaleja, Jaroš, Maška, Balák

Jiskra Aš: Schüller - Burda, Brož, Drda, Ferenc K., Ferenc D., Hampl, Šivák, Švagr, Thierl, Quach, Baláž, Petříček, Robausch J.

Příští utkání sehrají st. žáci v sobotu 12.5.2018 v Hazlově od 11:30 proti týmu FC Františkovy Lázně.