TJ Jiskra Aš/Hazlov - TJ KSNP Sedlec 2:1 (0:0)

5. 5. 2018

Sobota 5.5.2018 v Aši na Střelnici

Naše starší žáky čekal soupeř z opačného pólu tabulky - předposlední Sedlec.

Již od začátku utkání byly karty rozdány jasně. Sedlec se stáhl do hluboké defenzívy a dlouhé minuty se nedostal k míči. Jiskra se snažila o kombinaci a o tvorbu hry. Za celý první poločas se Sedlec "podíval" třikrát na útočnou polovinu, avšak zuby nehty udržel skóre 0:0.

Obrana Sedlece nevydržela v druhém poločase dlouho. Stále unavenější obranu hostů dokázal 2x překonat Švagr.

Po výrazném omlazení domácí sestavy, kdy dostali šanci všichni hráči, které jsme měli k dispozici se hra na okamžik vyrovnala. Díky chybičce se hosté dokonce radovali z korigování výsledku. Na víc než snížení se ale nezmohli.

Branky: 40. Švagr Adam, 56. Švagr Adam - 68. Gregor Pavel

Rozhodčí: Chrástecký František.

Jiskra Aš: Kopecký, Brož, Burda, Markl, Ferenc K., Drda, Schüller, Švagr, Šivák, Baláž,  Thierl, Quach, Ferenc D., Hampl, Pýcha

Sedlec: Kumpera, Pelčák, Gregor, Dvořák, Kozel, Kabourek, Chyla, Hrebák, Horký, Polák, Macek, Spilka, Rudyk, Churáň

Příští utkání sehrají st. žáci v úterý 8.5.2018 od 15:00 ve Františkových Lázních.