TJ Jiskra Aš - TJ Spartak Chodov 4:4 (1:1)

Sobota 9.4.2011 v Aši na Střelnici

Na hřišti Jiskry se odehrál z hlediska skóre a průběhu hry velice divoký zápas.
První poločas skončil 1:1, domácí vedli po penaltě Sládečka,ale hosté pět minut na to po rohu srovnali. Druhý poločas začal tlakem domácích,ten byl korunován gólem Střečka po velice smělé individuální akci Dorotoviče. Hráči Aše si po druhé brance vybrali oddechový čas a hosté během deseti minut otočili stav na 2:3. Domácí však neztratili bojového ducha    a hostům oplatili stejnou mincí a po brankách Černíka , Sládečka byl stav na ukazateli skóre 4:3 pro Jiskru. Několik minut před koncem soupeř srovnal po individuální chybě obránce domácích, zápas končí a Jiskra v něm ztrácí důležité dva body,přesto lze mužstvo pochválit  za bojovný a kolektivní výkon.

Branky: Sládeček 2x, Střeček, Černík
Sestava: Brož - Maher, Černík, Šiler, Rádl - Dorotovič J.,Hančík, Bárta, Jarousch - Sládeček, Střeček.

příští zápas v sobotu 16.4. od 15:00  Mariánské lázně