Čechie Dalovice - TJ Jiskra Aš 2:6 (2:3)

8. 10. 2011

TJ Čechie Dalovice - fotbal

Sobota 8.10.2011 v Karlových Varech - Dalovicích

V 9. kole krajské 1.A třídy cestovala ašská Jiskra do Karlových Varů na hřiště Čechie Dalovice. Od začátku zápasu svého soupeře herně převyšovala, pěknou kombinací  přehrávala a - již tradičně, neproměňovala své šance. Svojí nekoncentrovaností v obraně dala soupeři možnost ke vstřelení úvodní branky. Jiskra poté zamkla domácí na jejich polovině a zaslouženě srovnala skore. Aš nadále pokračovala v tlaku, výsledkem byly další dvě branky v domácí síti. Dalovice však do poločasu ještě jednou skorovali a do šaten se šlo za stavu 2:3 pro Aš. Druhý poločas byl pak zcela v režii ašských fotbalistů, kteří domácí již k ničemu nepustili a nakonec přidali ještě další tři branky. Dobrý výkon předvedl střelec tří branek David Sládeček, v obraně Josef Černík a opět spolehlivě zachytal brankář Milan Vojík.

Branky: Sládeček 3x, Šiman 2x, Prokopec

Sestava: Vojík - Černík, Houdek A., Střeček, Kohuťar - Maher, Veleman, Šiman, Dorotovič J. - Prokopec, Sládeček.  Střídali: Novák, Čerňanský M.

Příští zápas v sobotu 15.10. od 10:30 v Aši na Střelnici
soupeř: Rotava