Jiskra Aš - Sokol Lipová 2:0 (0:0)

18. 9. 2011

Sobota 17.9.2011 v Aši na Střelnici

V 6.kole I.A třídy zavítal do Aše druhý celek průběžné tabulky z Lipové. Jiskra Aš měla od prvních minut převahu na hřišti, přes vyložené šance domácích však poločas skončil bez branek 0:0. Ve druhém poločase tlak domácích gradoval. Po zranění se na trávník dostal střídající Sládeček a hned poté sám vstřelil úvodní branku. Soupeř se i poté jen bránil a po individuální akci Mahera uzavřel skóre svátečný střelec Vilda Bárta na 2:0.

Branky: Sládeček, Bárta

Sestava: Seman - Čerňanský, Veleman, Martinovský, Střeček - Dorotovič J., Šiman, Houdek, Bárta -Prokopec, Maher. Střídali: Kohutiar, Sládeček, Rádl

Příští zápas v sobotu 24.9. od 15:00 v Habartově
soupeř: Baník Habartov

__________________________________________________________________________- další fotografie z tohoto utkání najdete ve fotogalerii a na facebooku Jiskry Aš: