Rotava - TJ Jiskra Aš 2:1 (1:1)

12. 5. 2012

Sobota 12.5.2012 Rotava

K dalšímu utkání zajížděli fotbalisté Jiskry Aš do Rotavy. Utkání se hrálo opět na umělém povrchu, což našim hráčům moc nevyhovuje. Jiskra se musela obejít o zraněného Sládečka a ještě Prokopce. Od začátku se hráči Jiskry snažili o aktivní hru a co nejdříve vstřelit branku. Již ve 3.minutě zápasu střílel Král, ale nad branku domácích. V 8 min.zápasu předvedli dobrou kombinaci Fiala s Čerňanským, ale posledně jmenovaný toho nevyužil. V 9 min.střílel Fiala, ale jeho střelu domácí brankář chytil. V 15 min.zápasu se již skore měnilo, když zmatku v domácí obraně využil Fiala a střelou z hranice velkého vápna přeloboval domácího brankáře a Jiskra vedla 1:0. V 17 min.zápasu vystřelil z 25 metrů J.Čerňanský, ale jeho střelu domácí brankář chytil. Ve 20 min.zápasu zahrávali domácí trestný kop, střelu domácího kapitána Jandory bravurně chytil Brož. V 25 min.zahrávali domácí rohový kop a Veleman vykopávál míč z brankové čáry. V 27 min.po akci z pravé strany šel do pokutového území Kohuťár, ale jeho střela skončile vedla domácí branky. V 37 min.po rohovém kopu domácích opět zasáhl výtečně brankář Brož. V 40.min. dosal z pravé strany krásnou přihrávku J.Čerňanský, ale hlavou nastřelil jen domácího brankáře. Opět se potvrdilo nedáš  -dostaneš,když se po chybě obrany Jiskry dostal k míči domácí Hessoun a vyrovnal na 1:1. V závěru poločasu měla Jiskra ještě 2 velké šance k vstřelení branky, kdy nejprve J.Čerňanský šel sám,ale jeho střela skončila vedle branky domácích a o minutu později znovu J.Čerňanský hlavičkoval a opět vedle domácí branky.
Do druhého poločasu nastoupili hráči Jiskry s odhodláním dovést zápas do vítězného konce, což se však nepodařilo. V 51 min.střílel Šiman vedle branky domácích a v 54 min.znovu J.Čerňanský a znovu vedle. V 57 min.se po levé straně uvolnil Šiman, jeho střela skončila na břevně domácího brankáře Baža. V 70 min.se k míči dostal mezi obránci Jiskry domácí Vázler a zvýšil vedení domácích na 2:1. Jiskra se snažila o vyrovnání, ale to se nepovedlo, neboť poslední šanci, kterou měl po rohovém kopu Krále Veleman, který hlavičkoval do domácího brankaře .

Sestava Jiskry Aš: Brož - Kohuťár, Petříček, Veleman, Střeček - Fiala, Šiman, Král, Čerňanský Mir. - Čerňanský Jiří,Fiala. Střídal: Koubek,  trenér:  Fiala

Branky: Hessoun Roman, Vázler Martin - Fiala Robert; Rozhodčí: Bušek Josef, Hodač Petr, Godža Ladislav; Delegát: Tomášek Miroslav

Příští zápas v sobotu 19.5. od 10:30 v Aši na Střelnici
soupeř: OLympie Březová