TJ Jiskra Aš - Čechie Dalovice 8:1 (4:1)

5. 5. 2012

Sobota 5.5.2012 v Aši na Střelnici

V dalším utkání 1.A třídy přivítali hráči Jiskry Aš na stadionu Střelnice družstvo z Dalovic. Jiskra si chtěla napravit reputaci z minulé prohry v Chebu a začala utkání náporem. Již ve 3. min. unikl po pravé straně Jirka Čerňanský, ale jeho centr proletěl celým pokutovým územím. Ve 4. min. zápasu zahrával rohový kop z pravé strany Bárta, k míči se dostal Veleman a vsítil první branku Jiskry. V 6. min. střílel Jirka Čerňanský vedle branky hostujícího brankáře Ešnera. V 7. min. zahrával rohový kop znovu Bárta a hlavička Velemana skončila na břevně. V 18. min. předvedli pěknou akci Šiman s Králem a posledně jmenovaný zvýšil vedení Jiskry na 2:0. V 26. min. byl v pokutovém území sražen hostujícím brankářem Prokopec, k míči se na značku pokutového kopu postavil Král a zvýšil vedení Jiskry na 3:0. V 30 min.unikl Prokopec, ale místo střely ještě přihrával před branku, ale hostující obránci jeho přihrávku zachytili. V 34. min.se opět měnilo skore zápasu, když opět Král zvýšil vedení Jiskry na 4:0. Ve 40. min. zahrávali hosté z levé strany rohový kop, míč proletěl až k hostjícímu Solínovi,který snížil na 4:1.
Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo Jiskry s odhodláním přidat ještě nějakou branku. V 50 min.vystřelil Šiman, ale jeho střelu brankář Ešner vyrazil, ale v 60. min.se již výsledek znovu měnil, když pátou branku Jiskry vsítil Jirka Čerňanský. Po této brance vystřídal J.Čerňanského v útoku Kohuťár., který po zahraném rohovém kopu střílel hlavou nad branku Dalovic. V 65. min. po centru Černíka agilní Král hlavou těsně minul branku hostí. V 75. min. zápasu si po nedorozumění hosté dali vlastní branku na 6:1. To ještě nebylo od Jiskry vše. V 83. min. krásnou střelou z hranice pokutového území zvýšil Šiman vedení Jiskry na 7:1. Když už se chýlilo ke konci zápasu, tak v 89. min. zahrával rohový kop Bárta, který svůj centr přesně posadil na hlavu Černíka a ten uzavřel výsledek na 8:1 pro Jiskru Aš.

Branky: Král 3x, Veleman, Čerňanský J., Šiman, Černík a vlastní

Sestava: Brož - Černík, Veleman, Petříček, Čerňanský M. - Bárta, Šiman, Král, Střeček - Prokopec, Čerňanský J.  Střídali: Dorotovič J., Kohuťar, Fiala. Trenér: Fiala Robert, asistent Sládeček David

Příští zápas v sobotu 12.5. od 17:00 v Rotavě.