Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - Olympie Březová 3:0 (3:0)

19. 5. 2012

Sobota 19.5.2012 v Aši na Střelnici

V dalším utkáí přivítalo A mužstvo na stadionu Střelnice mužstvo z Březové. Jiskra si chtěla napravit reputaci z minulé prohry v Rotavě. Do útoku se již vrátil uzdravený Maher a trenér Fiala do zálohy postavil dorostence Koubka. Jiskra začala utkání velmi dobře. Již v 7 min. zápasu zahrával z levé strany trestný kop Mir.Čerňanský, jeho centr našel v pokutovém území Mahera a ten zátylkem vsítil první branku Jiskry 1:0. Již v 10 min.zápasu se skore zápasu opět měnilo, to když rychlý Maher zatáhl míč po pravé straně, přihrál před branku soupeře a Fiala zvýšil skluzem na 2:0. V 13.min. měli šanci ke vstřelkení branky hosté, ale Brož nejprve střelu hostí vyrazil a opět znovu chytil. V 31.min.se narazil míč Šiman s Fialou a ten vstřelil další branku Jiskry 3:0. V 35.min. znovu Fiala střílel, ale nad branku hostí a o 3 min.později znovu Fiala těsně vedle branky hostí.
Do druhého poločasu nastoupili hráči Jiskry s odhodláním přidat ještě nějakou branku. V 46.min.střílel Maher, ale jeho střelu hostující brankář Semam chytil. V 54.min. zahrával Fiala z levé strany trestný kop, jeho střela skončila na tyči a odražený míč Král znovu nastřelil do tyče. V 56 mi.zahrával Fiala rohový kop a hlavička Mir.Čerňanského skončila znovu na tyči hostů. O 2.min.později se dostal před pokutové území Šiman, jeho střelu však brankář hostí Semam vyrazil na roh. Hosté se snažili podnikat rychlé protiútoky, ale brankář Brož byl vždy na místě. V 76.min. střídají hostující Hradský nastřelil tyč Brožovi branky. Do konce utkání se již nic nezměnilo a tak si Jiskra připsala důležité body do tabulky

Branky: Fiala Robert 2x, Maher Petr

Sestava: Brož - Černík, Veleman, Petříček, Čerňanský M. - Střeček, Šiman, Král, Koubek - Fiala, Maher.  Střídali: Kohuťar, Skwierawski, Šeffl

Příští zápas v sobotu 26.5. od 10:30 v Drmoulu
soupeř: Sokol Drmoul