TJ Jiskra Aš - Rotava 9:2 (3:1)

15. 10. 2011

Sobota 15.10.2011 v Aši na Střelnici

V 10. kole krajské 1.A třídy přivítali fotbalisté ašské Jiskry mužstvo Rotavy. Domácí neponechali nic náhodě a soupeře od začátku zápasu převyšovali kombinační hrou. Po krásné akci Šiman - Maher - Sládeček vedla Jiskra 1:0, hosté však z ojedinělé akce vyrovnali. Poté už to však byla jednoznačná záležitost ašských. Zejména ve druhé půlce si otevřeli střelnici. V útoku se zaskvěl David Sládeček 4 góly a neméně dobře mu sekundoval autor tří
branek Maher. Po exhibičním výkonu Jiskry odjížděli hosté s devítibrankovým debaklem.

Branky: Sládeček 4x, Maher 3x, Šiman, Dorotovič

Sestava: Vojík - Černík, Veleman, Střeček, Martinovský - Maher, Fiala, Šiman, Bárta - Sládeček, Prokopec.  Střídali: Kohuťar, Dorotovič, Novák, Čerňanský M.

Příští zápas v sobotu 22.10. od 10:30 v Březové
soupeř: Olympie Březová

__________________________________________________________________________- další fotografie z tohoto utkání najdete ve fotogalerii a na facebooku Jiskry Aš: