TJ Jiskra Aš - Sokol Drmoul 7:3 (2:2)

29. 10. 2011

Sobota 29.10.2011 v Aši na Střelnici

Ve 12.kole krajské 1.A třídy hostila ašská Jiskra celek Sokola Drmoul. V posledním domácím podzimním utkání viděli diváci kvalitní fotbal i celkem 10 gólů. Domácí se snažili o kombinační hru, hosté naopak vyráželi k rychlým protiútokům. A hned po několika minutách řešila domácí obrana jeden jen za cenu faulu a hosté šli z penalty do vedení.
Domácí své další šance neproměnili a hosté udeřili podruhé. Po dalším z brejků vyšachovali kompletní domácí obranu vč. brankáře a do prázdné branky zvýšili na 0:2. Jiskra otevřela obranu a vrhla se do útoku. Prokopec přehodil obloučkem brankáře a snížil, po svém druhém samostatném nájezdu pak vyrovnal Sládeček. Domácí už další branku nepřidali a protože odolali i nebezpečným nájezdům hostí, skončila půle nerozhodně 2:2.
Ve druhém poločase bylo na hřišti už jen jedno mužstvo, domácí dokonale otočili zápas. Další branky přidali po krásných akcích dvakrát Prokopec, Dorotovič, Šiman a z penalty Maher. Hosté v závěru pouze korigovali na 7:3.
Jiskra si upevnila druhé místo v tabulce a příští týden ukončí podzim posledním utkáním na hřišti FK Nová Role.

Branky: Prokopec 3x, Sládeček, Dorotovič, Šiman, Maher

Sestava: Vojík - Čerňanský M., Střeček, Veleman, Černík - Kohuťar, Fiala, Šiman, Maher - Prokopec, Sládeček.  Střídali: Dorotovič J., Novák

Poslední podzimní zápas v sobotu 5.11. od 14:00 v Nové Roli
soupeř: FK Nová Role

__________________________________________________________________________- další fotografie z tohoto utkání najdete ve fotogalerii a na facebooku Jiskry Aš: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150511521994418.468845.296607864417&type=1#!/media/set/?set=a.10150511521994418.468845.296607864417&type=1