Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Baník Vintířov - TJ Jiskra Aš 1:3 (1:0)

8. 9. 2012

JISKRA POKRAČUJE VE VÍTĚZNÉM TAŽENÍ

vintirov---as-obre.jpg

K dalšímu zápasu krajského přeboru v kopané zajížděli fotbalisté Jiskry Aš do Vintířova. Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí, avšak na malém hřišti. Od začátku zápasu se domácí snažili o dlouhé míče nakopávané na hranici velkého vápna. Již ve 3. min. měl Vintříov velikou šanci ke vstřelení vedoucí branky, když se k míči dostal domácí Krejčí - nejprve první střelu vyrazil rukama brankář Brož a opakovanou střelu opět nohama zneškodnil Brož..V 10.min měli domácí další šanci, ale střelu domácího hráče vyrazil tělem Čerňanský. Ve 14.min. se opět předvedl brankář Jiskry Brož, který zneškodnil střelu domácího Krejčího. Domácí pokračovali v tlaku na branku Jiskry, ale jejich střely šly mimo branky,a co šlo na branku pochytal Brož. V 32 min. se k hlavičce v pokutovém území dostal Fiala, míč se odrazil k Bártovi a ten přestřelil branku domácích. V 38 min.prostrčil míč Fiala na nábíhajícího Kohuťára, ten šel sám na domácího brankáře Střímelského, ale nastřelil jenom jeho nohy. V 43 min.udělal chybu v obraně Jiskry Čerňanský, k míči se dostal domácí Gössl, šel sám na brankáře Brože a vstřelil první a jedinou branku domácích - 1:0. Ve 45.min. zahrával trestný kop Fiala, ale jeho střelu brankář domácích vyrazil.


Do druhého poločasu udělal trenér Jiskry Fiala několik změn, kdy na místo levého obránce za Čerňanského nastoupil Martinovský, Kohuťár se posunul na místo pravého záložníka a Turták se posunul do útoku ke Sládečkovi. V 52.min. dostal na pravé straně do běhu míč Turták, jeho přízemní centr proletěl celým pokutovým územím až k Houdkovi a ten přízemní střelou vyrovnal stav zápasu na 1:1. V 62.min se dostal k míči Sládeček, ale jeho střela skončila vedla domácí branky. V 65.min se převedl opět Houdek, jeho střelu však domácí brankář vyrazil na roh. Rohový kop z pravé strany zahrával Fiala, jeho centr našel hlavu Sládečka a ten vstřelil druhou branku Jiskry,1:2. Domácí se snažili o vyrovnání, ale obrana Jiskry v čele s brankářem Brožem byla vždy na místě. V 65 min. vystřídal Kohuťára Toth.V 80.min.vytřídal Sládečka Koubek. V 85.min zápasu se míč na polovině hřište odrazil k Velemanovi, ten běžel sám na jednoho domácího obránce a přízemní střelou z hranice pokutového území vstřelil třetí branku Jiskry,1:3. Domácí do konce zápasu již nic nevymysleli a tak si hráči Jiskry Aš upevnili 1.místo v tabulce krajského přeboru.

U Jiskry Aš musíme pochválit zejména brankáře Brože, který v prvním poločase ašské fotbalisty podržel, hrajícího trenéra Fialu a za bojovnost a nasazení zejména v 2.poločase celé mužstvo.

Fotografie ze zápasu najdete na našem klubovém Facebooku -> http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151398893889418.582826.296607864417&type=3

Sestřih utkání zde -> http://www.youtube.com/watch?v=Pg1NGN8QgQ4&feature=player_detailpage

 

Branky: Gössel Patrik - Houdek Aleš, Sládeček David, Veleman Pavel

Rozhodčí: Janeček Pavel, Tichota Martin, Nehasil Lukáš

Delegát: Adamec Martin

 

Sestava Jiskry Aš: Brož - Čerňanský Mir., Střeček, Veleman, Král - Kohuťár, Fiala, Houdek, Bárta -Sládeček,Turták. Střídali: Toth, Martinovský, Koubek - trenér Fiala.


Další utkání sehrají fotbalisté Jiskry Aš 15.9. v 10:30 na stadionu Střelnice, kde přivítají Lomnici.

Zveme všechny příznivce ašské kopané na toto utkání.