TJ Jiskra Aš - Sokol Žlutice 2:2 (2:1)

13. 10. 2012

Sobota 13.10.2012 v Aši na Střelnici

V dalším utkání přeboru karlovarského kraje přivítali fotbalisté Jiskry Aš na stadionu Střelnice mužstvo ze Žlutic. Hráči Jiskry se snažili o napravení reputace z minulého vystoupení v Chebu. Již ve 3 min. zahrozil po akci Turtáka Maher, ale jeho střela šla vedle branky hostů. V 8 min. zahrával TK Fiala , jeho střelu vyrazil hostující brankář Hladký. V 10 min. hlavičkoval do vlastní branky hostující hráč, ale brankář hostů ještě stačil hlavičku vyrazit nad branku. V 15 min. udělala obrana Jiskry na levé straně chybu, míč se odrazil k hráči Žlitic a ten šel sám na brankáře Brože a vsítil první branku utkání 0:1. V 18 min. zahrával rohový kop Bárta, míč se odrazil k Velemanovi a ten srovnal na 1:1. Ve 20 min. poslal pas na nabíhajícího Mahera Fiala a ten vstřelil vedoucí branku Jiskry 2:1. Ve 30 min. dostal červenou kartu Černík a tak výrazně oslabil domácí mužstvo. Ve 35 min.se vyznamenal brankář Jiskry Brož, kdy zneškodnil šanci hostí. Hosté se snažili o vyrovnání ještě do konce 1 poločasu, toto se jim však naštěstí nepodařilo.
Do druhého poločasu vystřídal M.Čerňanského Střeček. V 52 min. střílel hostující hráč nad branku Jiskry. V 54 min. se vyznamenal obránce Jiskry Martinovský, který vykopl míč z prázdné branky. V 70 min.se dostal k míči Turták, ale míč měl na dlouhou nohu a trefil vybíhajícího brankáře hostí. V 78 min. zahrával TK z levé strany Veleman, ale jeho střela skončila na tyči bránkáře hostí Hladkého. Hosté se snažili o vyrovnání a začali hráče Jiskry přehrávat a to jim vyšlo v 84 min. když hostující Hotěk vyrovnal na 2:2. Jiskra se snažila o vstřelení vítězné branky, ale hlavička Velemana našla jen ruce hostujícího brankáře a v 90 min. opět hlavičkoval Veleman,ale vedle branky Žlutic. Z hráčů Jiskry musíme pochválit Velemana a brankáře Brože.

Branky: Veleman, Maher

Sestava: Brož - Martinovský, Veleman, Černík, Čerňanský Mir. - Kohuťar, Fiala, Houdek, Bárta - Turták, Maher.  Střídali: Střeček, Koubek

ČK: 30min. Černík

Příští zápas v sobotu 20.10. od 15:30 na hřišti v Bukovanech
Soupeř: Sokol Citice

----------------------------------------------------------------------------------------------------