TJ Jiskra Aš - Spartak Chodov 1:4 (1:2)

20. 4. 2013

Sobota 20.4.2013 v Aši na Střelnici

Sestava: Duba - Turták, Koubek, Petříček, Smáha - Kohuťár, Čerňanský Mir., Dorotovič, Bárta - Maher, Střeček. Střídali : Sládeček, Čerňanský Jiří, Popelka.

Branky: Kohuťár Michal - Vachník Martin 2, Vild Adam 2; Rozhodčí: Janeček Pavel, Rousek Jan, Klinger Radim; Delegát: Vošmik Václav

V dalším domácím utkání nastoupili hráči Jiskry Aš proti Spartaku Chodov a chtěli konečně zvítězit. Začátek zápasu se pro domácí vyvíjel dobře. Již v 7 min. se do gólové příležitosti dostal Maher, ale minul branku hostí. V 10. min. zahrával TK Petříček, který svým centrem našel Kohuťára a ten hlavou překonal hostujícího brankáře Dutze. Ve 26 min. znovu Petříček centroval do pokutového území Chodova, jeho centr se odrazil k Dorotovičovi, ale ten z vyložené situace minul branku hostí. V 30 min. bylo srovnáno, když střela hostujícího útočníka skončila v levém horním rohu brankáře Jiskry Duby. Ve 40 min.šli hosté do vedení, když po chybě domácí obrany zvýšil na 1:2 Kaňok. Tímto výsledkem skončil 1 poločas.
Druhý poločas nezačal pro domácí dobře. Hosté opět po chybě obrany zvýšili v 65 min. své vedení na 1:3.To ještě nebylo všechno, když v pokutovém uzemí fauloval Petříček a hosté z pokutového kopu zvýšili na konečných 1:4. U domácích lze pochválit za velmi dobrý výkon brankáře Jiskry Dubu, který zabránil dalším třem příležitostem hostů k vstřelení branky.

Záznam celého utkání můžete sledovat zde :

Příští utkání hraje Jiskra v sobotu 27.4.2013 od 17:00 v Karlových Varech - Staré Roli  -soupeřem bude DDM Stará Role.