TJ Jiskra Aš - TJ OSS Lomnice 5:0 (4:0)

15. 9. 2012

Sobota 15.9.2012 v Aši na Střelnici

V 6. kole přivítala Jiskra Aš celek z Lomnice, který si pamatujeme hlavně díky baráži, odehrané před dvěma lety. Domácí Jiskra nastoupila do utkání jako favorit a roli potvrdila hned od začátku. Do uktání vstoupila jak uragán a během poločasu už bylo de facto jasné, kdo si připíše do tabulky všechny body. Domácí kanonzýr Sládeček vstřelil hat-trick, tudíž si připsal ze šesti zápasů již 10. gól a posunul se do čela tabulky střelců KRAJSKÉHO PŘEBORU před Radka Čížka z Hvězdy Cheb, který má na svém kontě o branku méně, než David -> viz. zde http://nv.fotbal.cz/domaci-souteze/kao/karlovarsky/souteze.asp?soutez=410A1A&show=Strelci

I napošesté tedy Jiskra Aš neokusila hořkost porážky a dál povede tabulku krajského přeboru!!

SESTŘIH Z UTKÁNÍ:

V dalším utkání krajského přeboru v kopané přivítali hráči Jiskry Aš na stadionu Střelnice mužstvo z Lomnice. Hráči Jiskry chtěli potvrdit na svém hřišti dobrou herní pohodu, která je v podzimní části soutěže provází. Obě mužstva začala utkání opatrně. Již v 5 min.zahrával rohový kop z pravé strany Houdek, ale minul branku hostí. V 10 min.zahrával z levé strany trestný kop Sládeček, jeho střela proletěla až k brankáři hostí Novákovi a mezi rukama mu propadla do sítě 1:0. V 14 min. zápasu se opět skóre zapasu znovu měnilo, míč putoval po pravé straně od Martinovského, který ho předal Tothovi, ten centrem našel před brankou Sládečka a ten skluzem vsítil druhou branku Jiskry 2:0. V 20 min. předvedl idividuálni akci Turták, když jedličkami prohodil posledního hráče hostí, ale jeho střelu vyrazil hostující brankář Novák. V 22 min.zahrával z pravé strany TK Veleman, míč proletěl až k nohám Černíka,
který minul branku hostí. Ve 33 min. se dostali ke slovu hosté, trestný kop z pravé strany brankář Jiskry Brož  vyrazil a hostující hráč nastřelil tyč domácí branky. V 40 min.mířil nad branku hostí Čerňanský. V 41 min.prostrčil Kohuťár míč na nabíhajícího Sládečka a ten zvýšil vedení na 4:0 pro Jiskru.
Do druhého poločasu nastoupili hráči Jiskry s odhodláním ještě přidat nějakou branku. V 48 min.zahrával TK Veleman, jeho střela skončila těsně vedle branky hostí. V 57 min.to byl opět Veleman, který po rohovém kopu Houdka mířil hlavou nad branku hostí. V 66 min. vystřídal dobře hrajícího Totha na pravé straně záložní řady Koubek. V 68 min. zápasu přihrál míč na levé straně Houdek nabíhajícímu Sládečkovi, jeho centr našel před brankou hostí Kohuťára, který hlavou vsítil pátou branku Jiskry 5:0. V 80 min. došlo k dalšímu střídání u Jiskry, když se do hry dostali i hráči dorostu a to Skwierawski a Šeffl, kteří vystídali Sládečka a Kohuťára Jiskra si svým výkonem upevnila 1. místo v tabulce.

Branky: Sládeček 3, Kohuťar, Střeček

Sestava Jiskry Aš: Brož - Martinovský, Černík, Veleman, Čerňanský Mir. - Toth, Houdek, Kohuťár, Střeček - Sládeček, Turták.  Střídali: Koubek, Skwierawski, Šeffl.

Příští zápas v sobotu 22.9.2012 od 16:30 v Chodově
Soupeř: TJ Spartak Chodov