TJ Jiskra Aš - Lokomotiva Karlovy Vary 1:3 (0:2)

6. 4. 2014

Neděle 6.4.2014 v Aši na Střelnici

Sestava: Hrabčák - Šulák F., Koubek, Houdek L., Maher - Lauko, Pilař, Turták, Kohuťár - Bado, Svoboda.  Střídali: Popelka, Bránický, Smaha R.,Šulák M. a Strouhal. Trenér: Smaha J.

Za velmi hezkého počasí, před pěknou návštěvou, přivítali muži ašské Jiskry vedoucí celek soutěže Lokomotivu Karlovy Vary. Po venkovních vítězstvích v Hroznětíně a Dolním Rychnově čekal domácí velmi těžký soupeř. Jiskra navíc nastoupila bez distancované opory Aleše Houdka. Hned po pár minutách hry neuhlídali obránci domácích nabíhajícího hráče a ten zcela sám otevřel skóre 0:1. V 10. min. po dalším zaváhání Jiskry hosté trestali podruhé 0:2. Domácí poté vyrovnali hru, hosty do dalších šancí nepouštěli a sami si dokázali vytvořit příležitosti. Krásný gól Kohuťara bohužel neplatil pro sporný ofsajd, Svobodu vychytal brankář a následně zachránila hosty i tyčka. Ve druhém poločase snahu domácích o zkorigování výsledku utnul rychlý protiútok hostí a branka na 0:3. Jiskra se dál snažila. Po závaru před brankou si hostující obránce vstřelil vlastní gól a Jiskra snížila na 1:3. Další obrovskou šanci promarnil Koubek, který unikl obraně a postupoval sám na brankáře, jeho křížná střela jen o centimetry minula branku. V posledních minutách hosté již kontrolovali hru a upevnili si první místo v tabulce.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 12.4.2014 v 10:30 na hřišti Sokolu Žlutice.