FK Skalná - TJ Jiskra Aš 0:3 (0:2)

6. 9. 2014

Sobota 6.9.2014 ve Skalné

V dalším kole 1.A třídy zajížděla Jiskra k okresnímu derby do Skalné. Za hezkého počasí se odehrával vyrovnaný první poločas, bez vyložených šancí na obou stranách. Hráči Jiskry stříleli opakovaně vedle a nad branku, domácí hrozili jen ze standardních situací, kdy využívali výškovou převahu. Ve 34. min. však domácí brankář špatně rozehrál, k míči se dostal Hančík, předložil ho Svobodovi a ten bez potíží otevřel skore 1:0. Domácí mohli srovnat po přímém kopu, po centru hlavičkovali do branky. Na brankové čáře však reflexivně zasáhl nohou brankář Stropek. Udeřilo tedy opět na druhé straně. V poslední minutě prvního poločasu autové vhazování hostů propadlo až do vápna k volnému Hančíkovi, který prostřelil gólmana domácích - 2:0. Ve druhé půli v 62 min. utekl střídající Kubinec, prostrčil Svobodovi a ten se nemýlil 3:0. Jiskra vystřídala a poslala na hřiště čerstvé hráče, kteří svým pohybem dělali domácím velké problémy. Jiskra si závěr utkání pak již pohlídala, Potůček nastřelil jen břevno a tak utkání skončilo 3:0 pro hosty.

Branky: Svoboda 2x, Hančík

Sestava: Stropek - Maher, Turták, Smaha R., Pilař - Lauko, Kohuťar, Střeček, Potůček - Svoboda, Hančík. Střídali: Kubinec, Jarausch, Koubek, Skwierawski.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 13.9.2014 v 17:00 doma na Střelnici proti týmu  FK Nová Role.