FK SMB Bochov - TJ Jiskra Aš 1:6 (0:3)

25. 4. 2015

Sobota 25.4.2015 v Bochově

K dalšímu utkání 1.A třídy Karlovarského kraje zajízděli fotbalisté Jiskry Aš do Bochova, kde chtěli potvrdit výkon z minulé soboty na domácím hřišti. O výsledku rozhodli hráči Jiskry Aš během 10.minut 1.poločasu, kdy v rozmezí 20 až 30 minuty vsítili 3 branky, o které se podělili 2x Svoboda a 1 x Kubinec. Po změně stran vystřídal Pilaře Potůček a hned se prosadil, když vstřelil 4 a 5 branku Jiskry Aš. Závěrečnou branku na 6:1 pak vstřelil v 90.minutě zápasu Lukáš Houdek.

Branky: Podskoč Jan - Svoboda Vlastimil 2, Potůček Jan 2, Houdek Lukáš, Kubinec Dominik; Rozhodčí: Šmat Robert, Pešek Pavel, Kučka Jiří

Sestava: Stropek - Pilař, Rádl, Střeček, Turták - Lauko, Kohuťár, Houdek Aleš, Bořil, Svoboda, Kubinec. Střídali: Potůček, Houdek Lukáš, Zemanovič, Jarausch, Novák.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 2.5.2014 v 17:00 doma na Střelnici proti týmu TJ Olympie Hroznětín.