Olympie Březová - TJ Jiskra Aš 2:3 (2:2)

19. 10. 2014

Neděle 19.10.2014 v Březové u Sokolova

V dalším kole 1.A třídy zajížděla Jiskra na hřiště Olympie Březová. Od začátku se utkání nevyvíjelo moc dobře. Hned v 5 min. vyrobil velkou hrubku Střeček, který jako poslední jen posouval míč vedle sebe, bohužel přímo na nohu rozběhnutého útočníka domácích. Ten neměl problém se zakončením a poslal domácí do vedení 1:0. O chvilku později, po naší ztrátě míče ve středu hřiště a rychlému přečíslení domácí zvyšovali již na 2:0. Jiskra se však nevzdávala a postupně se dostávala do hry. Skóre pak upravovala vzhledem k velké výškové převaze domácích paradoxně vždy hlavou. Nejprve snížil Kohuťar a vyrovnání přinesla hlavička Nováka. Novák mohl ještě do poločasu otočit skore, ale po krásném průniku skončila jeho střela jen na tyči. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí a vytvořili si převahu. Několik hráčů Jiskry nastoupilo se zraněním a rychle jim docházeli síly. Přesto dokázali domácím hrozit z brejků. Po jednom z nich hlavičkoval Potůček jen do brankáře, míč se pak dostal ke Kohuťarovi, který byl faulován. Penaltu proměnil Svoboda a zajistil Jiskře vedení. Ta pak přežila několik vyložených šancí domácích, naopak na druhé straně neuspěl těsně z brejku střídající Szitai. V závěru byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen faulující Svoboda. Jiskra však s obrovským nasazením všech hráčů už vítězství udržela.

Branky: Kohuťar, Novák a Svoboda

Sestava: Stropek - Potůček, Turták, Pilař, Střeček - Lauko, Kohuťar, Houdek A.,Rádl - Svoboda, Novák. Střídali: Szitai a Glazer.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 13.9.2014 v 17:00 doma na Střelnici proti týmu TJ Sokol Žlutice.