TJ Jiskra Aš - FK Skalná 10:2 (5:2)

13. 5. 2015

Středa 13.5.2015 v Aši na Střelnici

V dohrávce 16. kola hostili hráči Jiskry fotbalisty ze Skalné. Domácí začali aktivně a hned v úvodu se ujali vedení 1:0. Jenomže hosté hráli v úvodu velmi dobře a v rozmezí několika minut otočili dvěma góly skore na 1:2. Jiskra však postupem času získávala převahu, dobře kombinovala a dočkala se i branek. Ještě do poločasu rozhodla o výsledku a v druhé půli, když hosté již rezignovali, přidali domácí ještě dalších pět branek a zaslouženě vyhráli.

Branky: Houdek Lukáš, Kubinec Dominik 3x, Svoboda Vlastimil 3x, Kohuťar Michal 2x, Bořil

Sestava: Stropek - Střeček, Rádl, Turták, Maher - Bořil, Zemanovič, Kohuťar, Jančok - Svoboda, Kubinec. Střídali: Houdek L., Jarausch, Šulák, Bránický,

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 17.5.2014 od 17:00 doma na Střelnici proti týmu Olympie Březová.