TJ Jiskra Aš - TJ Sokol Lipová 4:2 (1:2)

30. 8. 2014

Sobota 30.8.2014 v Aši Na Střelnici

V dalším domácím utkání přijel do Aše tým z Lipové, který chtěl odčinit nezdary z úvodních dvou kol. Od úvodních minut využívali hosté nepřesnosti ve hře Jiskry a vytvářeli si gólové šance. V pořadí třetí již proměnili a v 7. min. se ujali vedení - 0:1. Jiskra se snažila o vyrovnání, ale několikrát ztroskotala na brankáři hostů. Udeřilo proto opět na opačné straně - po dalším zmatku v obraně Lipová zvyšovala ve 20. min. již na 0:2. Domácí se vzpamatovávali jen s obtížemi, naději vykřesal ve 30 min. Pilař, jehož přímý kop z 35m. skončil až v brance. Ve druhém poločase Jiskra znatelně přidala a výsledkem bylo vyrovnání. Po centru Potůčka, který oživil hru domácích, skóroval Novák. Dál probíhal boj a výsledek mohli na svou stranu otočit hned několikrát obě mužstva. Jiskra poslala na hřiště maximálně možný počet nových hráčů, kteří své soupeře nakonec "utavili". Střídající Hančík nejdřível v 80. min. otočil skore a výsledek pečetil další střídající hráč, nadějný dorostenec Kubinec. Jiskra, zejména ve druhém poločase, dokázala ohromným nasazením všech svých hráčů otočit ztracený zápas a přisala si další důležité body v tabulce 1.A třídy.

Branky: Pilař, Novák, Hančík a Kubinec

Sestava: Hrabčák - Koubek, Turták, Smaha R., Pilař - Lauko, Houdek L., Střeček, Schwalb - Svoboda, Novák. Střídali: Glazer, Potůček, Kohuťar, Hančík a Kubinec

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 6.9.2014 od 17:00 na hřišti FK Skalná.