TJ Jiskra Aš - TJ Spartak Chodov 5:5 (2:4) 2:3 na penalty

8. 11. 2014

Sobota 8.11.2014 v Aši na Střelnici

V posledním podzimním kole přijel do Aše zatím přesvědčivě nejlepší celek soutěže Spartak Chodov. Od začátku probíhalo velmi zajímavé a bojovné utkání. V první větší šanci ještě přestřelil Kohuťar, po průniku Svobody zajistil vedení Jiskře do prázdné branky Potůček. Když po rohovém kopu přidal druhou branku Rádl, kontrolovala Jiskra hru a Chodov byl bezradný. Bohužel v poslední čtvrthodince prvního poločasu přišel první zvrat. Chodov po první šťastné brance ožil a během pár minut několikrát rozložil domácí obranu a přidal ještě další tři góly. Domácí mohli být rádi, že rozhodčí odpískal poločas. Po poločase však Jiskra přidala a začala hosty přehrávat. Svoboda snížil na 3:4, Novák vyrovnal a další obrat v zápase dokonal Potůček nádhernou střelou do šibenice - 5:4. Ani hosté, kteří ve všech dosavadních utkáních inkasovali dosud jen 7x se však nevzdávali. Měli hned několik šancí a nakonec dalekonosnou střelou v závěru dokázali srovnat skore. Penalty ašským již tradičně nejdou a i přes výborné zákroky brankáře Stropka neuspěli. Oba týmy podali v divácky atraktivním duelu velmi dobré výkony, Chodov je suverénně první, Jiskra se dělí s dalšími čtyřmi týmy o 2-5 místo. Všechny týmy dělí při stejném počtu bodů jen skore.

Branky: Potůček 2x, Rádl, Svoboda, Novák. Penaltu proměnili Svoboda a Novák, nedali Kubinec, Lauko a Kohuťar

Sestava: Stropek - Potůček, Turták, Houdek A., Maher - Rádl, Kohuťar, Střeček, Lauko - Svoboda, Novák. Střídali: Kubinec, a Vojík a Szitai.