TJ Sokol Žlutice - TJ Jiskra Aš 1:3 (1:0)

23. 5. 2015

Sobota 23.5.2015 ve Žluticích

K dalšímu utkání 1.A třídy Karlovarského kraje nastoupili hráči Jiskry Aš ve Žluticích, kde Jiskra Aš ještě nikdy nevyhrála. Od začátku si domácí vytvořili tlak na branku Jiskry, když překonávali dlouhými nákopy obranu hostů. Domácí měli během prvních 30. min. zápasu několik brankových příležitostí, které však nevyužili. V posledních 15.min. 1.poločasu měli šance také hráči Jiskry Aš, tu největší nevyužil Jarausch, který byl sám před brankářem Žlutic. Jedinou branku prvního poločasu vstřelili domácí hráči 5 min. před koncem poločasu po chybě  obrany Aše. V 35.min se zranil Bořil, kterého nahradil dorostenec Szitai. Po   začátku druhého poločasu provedl trenér Smáha dvě změny, když Zemanoviče nahradil Houdek Lukáš a Jarauscha nahradil Novák. Hráči Jiskry začali přebírat iniciativu, což se vyplatilo. V pokutovém území byl sražen Rádl a pokutový kop bezpečně proměnil Svoboda. Druhou branku Jiskry po úniku z levé strany vsítil Szitai. 10 min. před koncem utkání pečetil  výhru Aše 3:1 po centru Aleše Houdka z pravé strany opět Svoboda.

Branky: Pěnkava Jan - Svoboda Vlastimil 2, Szitai David; Rozhodčí: Godža Ladislav, Matejka Dominik, Gardoš Jiří; Delegát: Hodač Petr

Sestava: Stropek - Turták, Rádl, Střeček, Pilař - Bořil, Zemanovič, Houdek Aleš, Kohuťár - Svoboda, Jarausch. Střídali: Houdek Lukáš, Novák, Glazer.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 30.5.2014 v 17:00 doma na Střelnici, když hostí tým FK Baník Vintířov.