TJ Jiskra Aš - FC Františkovy Lázně 3:2 (3:0)

18. 4. 2015

Sobota 18.4.2015 v Aši na Střelnici

Starší žáci Jiskry nastoupili v sobotu 18.4.2015 proti FC Františkovy Lázně. Začátek zápasu byl neurovnaný z obou stran, poté však přišly šance na obou stranách. Ve 20.minutě rozehrál brankář Jiskry Bryan Milata na Filipa Manna, ten přihrál Viktoru Bartošovi a útočník domácích s míčem u nohy přešel přes téměř 3/4 hřiště a nádherně vsítil první gól. Na druhý gól se nečekalo dlouho. Obránce Jan Mašek vyhrál hlavičkový souboj, míč se dostal opět k Viktoru Bartošovi a stav se po ...jeho střele změnil na 2:0. To však domácím nestačilo a ještě do konce poločasu po závaru před brankou soupeře zvýšil na 3:0 Jakub Komárek. Do druhého polaču nastoupila Jiskra s pocitem, že zápas je již vyhraný. Bohužel není tomu tak a záhy se o tom přesvědčila, když hosté snížili po chybě v rozehrávce rohu na 3:1. Poté byly šance více na straně Jiskry, žádná ze střel však neskončila v síti a zákonitě přišel trest. V 54.minutě snížili hosté na 3:2 a Jiskra se začala obávat o výsledek. V 60.minutě dvěma bravurními zákroky - vyražené míče po dvou střelách za sebou - podržel tým brankář Bryan Milata. Stav 3:2 vydržel až do konce utkání a domácí si za první poločas zaslouženě vybojovali 3 body.

Branky: Bartoš Viktor 2, Komárek Jakub - Lipka Martin 2; Rozhodčí: Francúz Jaroslav

Příští utkání sehrají st. žáci ve středu 22.4. od 18:15 v Aši na Střelnici proti týmu FC Cheb/Lipová.