TJ Baník Vintířov - TJ Jiskra Aš 2:3 (2:2)

31. 10. 2015

Sobota 31.10.2015 ve Vintířově

V dalším kole krajské 1.A třídy zajížděla Jiskra na půdu Baníku Vintířov. V 7.min. měl první šanci utkání Houdek, trefil však jen tyčku. O pět minut později si však spravil chuť a odražený míč poslal z hranice vápna do branky - 0:1. Jiskra byla nadále aktivní a ve 22.min. Střeček vymetl pavučinky v domácí brance, když se krásně trefil z 25 metrů. Pojistku měl na na noze Kubinec, který však v úniku trefil ve 28.min. jen brankáře. Udeřilo proto na druhé straně, když z protiútoku snížil na 1:2 domácí Jonáš. Poté měl šanci Svoboda, který se uvolnil ve vápně přes tři hráče, jen těsně však minul branku. Ve 38. min. otálela obrana Jiskry s odkopem tak dlouho, až Pilař fauloval a kopala se penalta. Domácí Klamera srovnal na 2:2. Ve druhé půli domácí přidali, na menším a užším hřišti dostávali Jiskru pod tlak a vytvářeli si množství šancí. Neproměnili ani ty nejvyloženější. Utkání tak v 64.min. rozhodl Jarausch, který zpoza vápna s pomocí tyče překonal domácího brankáře. V závěru šel na branku sám ještě Vojík, ale trefil jen břevno. A protože gól nedokázali dát ani domácí, veze Jiskra domů cenné tři body.

Branky: 29. Jonáš Miroslav, 38. Klamera Michal (pen.)  - 12. Houdek Aleš, 22. Střeček Miroslav, 64. Jarausch Jakub

Rozhodčí: Pešek Pavel - Tůmová Michaela, Peschel Filip. Delegát: Štěrba Václav.

Jiskra Aš: Brož - Koubek, Střeček (Glazer, Vojík), Pilař, Turták - Smáha (Bořil), Zemanovič, Houdek A., Jarausch - Svoboda, Kubinec (Manda) . Trenér Pavel Toth

Vintířov: Střimelský - Klamera, Vilinger, Žemlička, Štipský (Gašpar) - Pátek, Kavur M., Šimek, Nimrichter (Kavur T.) - Bečvář, Jonáš.  Trenér Ševc Josef

Poslední podzimní utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 7.11.2015 již ve 14:00 doma v Aši na Střelnici proti týmu TJ Sokol Dolní Žandov.