TJ DDM KV Stará Role - TJ Jiskra Aš 4:2 (3:0)

30. 4. 2016

Sobota 30.4.2016 v Karlových Varech

V dalším přímém utkání o čelo tabulky zavítala Jiskra na hřiště DDM Stará Role. A začala velmi vlažně. První branka domácích ještě neplatila pro ofsajd, ve 4.min. však již otevřel skore Hušek. O několik minut později zvýšil Voborník na 2:0 a domácí ovládali hru. Jiskra se pomalu probouzela, šanci Kubince chytil brankář, po úniku Svobody a faulu před vápnem stejný hráč mířil nad. A tak domácí po úniku po křídle a centru před branku zvyšovali volným Klauzem již na 3:0. Po poločase a některým změnám nastoupila Jiskra jako vyměněná, byla mnohem aktivnější, a lepší než zaskočení domácí. Nejdříve snížil z těžké pozice Svoboda, později se prosadil Kohuťár a snížil na rozdíl jediné branky. Jiskra se pokoušela o vyrovnání, největší možnost se rýsovala chvilku před koncem, kdy míč získal Hančík a posunul ho Svobodovi o chvilku později, než bylo potřeba. Těsný ofsajd překazil jinak samostatný únik. Vzápětí domácí do otevřené obrany pečetili své vítězství.

Branky: 4. Hušek Dominik, 10. Voborský Roman, 39. Klauz Václav, 88. Sochor Aleš - 50. Svoboda Vlastimil, 76. Kohuťár Michal

Rozhodčí: Cvrk Miroslav - Fiala Petr, Vasilko Jan. Delegát: Rajtmajer Jan.

Jiskra Aš: Stropek - Pilař (Smáha), Čermák, Střeček, Šiler, Maher - Vojík, Kohuťár, Hančík, Jarausch (Bořil) - Svoboda, Kubinec (Turták) . Trenér Pavel Toth

St. Role: Povinský (Vanke) - Götz, Lorenz, Roubíček, Sochor - Klauz (Kubíček), Stýblo (Mařík, Březina), Hušek, Voborský (Drahoš) - Pfreimer, Došek.  Trenér Belický Petr

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 7.5.2016 v 17:00 doma v Aši na Střelnici proti týmu Olympie Hroznětín.