TJ Jiskra Aš - TJ Sokol Chyše 2:2 (2:2) na penalty 4:3

10. 10. 2015

Sobota 10.10.2015 v Aši na Střelnici

V dalším kole 1.A třídy přijel do Aše celek Sokola Chyše. Na hřišti probíhal vyrovnaný souboj. Hosté hráli rychle a důrazně a Jiskru nepouštěli do větších šancí. Skore otevřel ve 24. min. Bořil, který utekl po levém křídle a křížnou střelou nedal brankáři hostí šanci 1:0. Hosté však dokázali ve 32.min. vyrovnat. Dorňákova nádherná střela skončila v domácí brance. V 36. min. strhl vedení na domácí stranu Turták, bohužel o minutu později faulovala domácí obrana ve vápně a hosté opět srovnali. Penaltu proměnil Bouška. Vedení mohl Jiskře vrátit Vojík, který však hlavou trefil jen tyč. Ve druhém poločase nebyl k vidění moc kombinační fotbal, ale především velký boj. Hrálo se ve velkém tempu bez větších šancí a zápas dospěl až k penaltovému rozstřelu. V tom se tentokrát dařilo lépe domácím, brankář Brož jednu střelu hostí chytil, poslední pak zastavila tyč. Jiskra si tak připsala dva body a je na druhém místě tabulky.

Branky: Bořil Martin, Turták MIchal  -  Dorňák Miroslav, Bouška Miroslav

penaltu proměnili: Turták, Maher, Houdek a Čermák, Střeček nedal

Jiskra Aš: Brož - Glazer, Pilař, Turták, Maher  Bořil (Vojík), Střeček, Jarausch (Smaha), Houdek A. - Svoboda (Čermák), Kubinec.  Trenér Pavel Toth

Sokol Chyše: Metlička - Hanzlíček, Dorňák, Lavička, Kadlec - Lábr, Bouška, Tichý, Vojta - Laurich, Dvořák. Trenér Hanzlíček Jiří

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v neděli 18.10.2015 v 15:00 v Březové.