Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - TJ EP Merklín 3:1 (1:0)

18. 6. 2016

Sobota 18.6.2016 v Aši na Střelnici

V posledním kole 1.A třídy přijelo na Střelnici mužstvo Merklína, které na naše hráče ztrácelo v tabulce dva body. V bojovném prvním poločase moc vyložených šancí nebylo. Největší příležitost hostů zneškodnil brankář Hrabčák, na druhé straně pak po centru Hančíka z pravé strany se před brankou prosadil Vojík a otevřel skore - 1:0. Ve druhé půli mohli hosté srovnat - Hrabčák však jejich střelu vytáhl na břevno. Velkou šanci na vyrovnání měl pak hostující Denčev, který prokličkoval domácí obranou, mířil však vedle. Hosté srovnali až po hodině hry, kdy Hrabčák neudržel míč, Denčev mu ho sebral a poslal do prázdné branky. Hned vzápětí však na druhé straně unikl Vojík a vrátil Jiskře vedení - 2:1. Další šance domácích neproměnili Kubinec a Hančík. V 85. min. pak vyslal Pilař do brejku Kubince, který naservíroval míč před branku úplně volnému Vojíkovi, který svým třetím gólem v utkání dal konečnou podobu výsledku - 3:1. Jiskra tak po další úspěšné sezoně skončila v krajské 1.A třídě se ziskem 53 bodů a skore 66:58 na druhém místě. Poděkování patří všem divákům a partnerům, kteří nás v průběhu celé sezony podporovali.

Branky: 31. Vojík Tomáš, 61. Vojík Tomáš, 85. Vojík Tomáš - 60. Denčev Marek

Rozhodčí: Bušek Josef - Hrnčál Jiří, Buzna Miroslav. Delegát: Tomášek Miroslav.

Jiskra Aš: Hrabčák - Trešl, Turták, Houdek L., Pilař - Vojík, Kohuťár (Bubla), Jarausch. Smáha - Kubinec, Hančík.  Trenér Pavel Toth

Merklín: Dobeš - Chomát, Horák, Vodrážka, Wöllner - Vedlich (Šuver, Kučera), Neč, Hladík, Veselý - Denčev, Petrik. Trenér Vlčko Milan

1. Rotava 26 18 1 7 98:52 55 0 0
2. 26 18 0 8 66:58 53 3 2
3. St.Role 26 17 0 9 85:45 51 0 0
4. Chyše 26 17 0 9 88:64 51 1 1