TJ Jiskra Aš - TJ Olympie Hroznětín 2:1 (1:0)

7. 5. 2016

Sobota 7.5.2016 v Aši na Střelnici

Po dvou výsledkově nepodařených utkáních přivítala Jiskra doma fotbalisty Hroznětína. Skóre zajímavého utkání otevřel ve 14.min. Jarausch, kterému přiklepl po Hančíkově nepovedené střele míč Šiler. V další šanci byli domácí po kombinaci Hančíka se Šilerem, domácí brankář Hrabčák byl naproti tomu v první půli bez práce. Ve druhém poločase hosté přidali a byl k vidění oboustranně útočný fotbal. Do dobrých příležitostí se dostali Svoboda, Kohuťar, Hančík i Vojík, skóre se však neměnilo ani po samostatném úniku hostí, který zmařil brankář Hrabčák. Druhou branku přidala Jiskra poté, co Kubinec vybojoval míč a ve vápně našel zpětnou přihrávkou Svobodu, který se již nemýlil 2:0. V poslední minutě fauloval ve vápně zbytečně Turták, hosté tak ještě korigovali výsledek na konečných 2:1.

Branky: 14. Jarausch Jakub, 61. Svoboda Vlastimil - 89. Koch Tomáš (pen.)

Rozhodčí: Vomastek Daniel - Vokoun Tomáš, Hrnčál Jiří. Delegát: Štěrba Václav.

Jiskra Aš: Hrabčák - Turták, Houdek A., Rádl, Pilař - Vojík, Šiler, Kohuťár (Smáha), Jarausch (Kubinec) - Svoboda, Hančík.  Trenér Pavel Toth

Hroznětín: Tamáš - Mičkanin, Ondráček, Benda, Provazník (Rams) - Zburník, Klas, Koch, Schneider - Eret, Paluska (Ondráček). Trenér Mrňka Petr

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v neděli 15.5.2016 od 15:00 na hřišti TJ Sokol Chyše.