Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Jiskra Aš - TJ Sokol Dolní Žandov 2:1 (1:0)

7. 11. 2015

Sobota 7.11.2015 v Aši na Střelnici

V posledním podzimním kole krajské 1.A třídy přivítala Jiskra na svém hřišti Sokol Dolní Žandov. V opatrném prvním poločase hosté dobře bránili a nepouštěli Jiskru do větších šancí. Přesto se do dvou vyložených dostali nejprve Jarausch a později Kubinec, kterým však slabé střely chytil hostující brankář Rada. Domácí diváci se však dočkali, po ruce hostí proměnil ve 40.min. penaltu Svoboda a otevřel skóre utkání - 1:0.  Ve druhém poločase Jiskra kontrolovala hru a Maherem zvýšila v 54.min.na 2:0. O pár minut později však Pilař zahrál rukou a po druhé žluté kartě putoval do sprch. Hosté ožili a začali se tlačit dopředu. To však paradoxně znamenalo více prostoru pro domácí, kteří si začali vytvářet vyložené šance. Kubinec i Zemanovič však selhali. V 75.min. se hosté dočkali za ruku také penalty, nastřelili však jen tyč. V další šanci Jiskry postupovali sami na branku Kubinec se Svobodou, který však přestřelil prázdnou branku. Dočkali se tak hosté, kteří chvilku před koncem korigovali výsledek Kepkou na 2:1. Jiskra tak drží po podzimní části výborné druhé místo, se ziskem 30 bodů a skóre 38:31.

Branky: 40. Svoboda Vlastimil (pen,), 54. Maher Petr  - 87. Kepka Jan

Rozhodčí: Peschel Filip - Chrástecký František, Gardoš Jiří. Delegát: Vorel Lubomír.

Jiskra Aš: Brož - Koubek (Čermák), Rádl, Pilař, Turták (Vojík) - Maher, Zemanovič, Houdek A., Jarausch (Bořil),   - Svoboda, Kubinec (Smáha) . Trenér Pavel Toth

Dolní Žandov: Rada - Hemerka, Šimáček (Setnička), Soukup, Daněk - Kič (Trešl), Vokhmintsev, Jakubec, Kundrát (Kepka) - Kuvík, Benda.  Trenér Hladký Ludvík