TJ Jiskra Aš - TJ Sokol Žlutice 2:1 (1:0)

9. 4. 2016

Sobota 9.4.2016 v Aši na Střelnici

Po dvou venkovních utkáních přivítala Jiskra poprvé doma na Střelnici celek Sokola Žlutice. První poločas probíhal většinou ve středu hřiště, bez větších šancí. Větší aktivitu domácích korunoval po faulu na Svobodu z pokutového kopu Hančík a dostal domácí do vedení. Ve druhém poločase po krásné akci tří hráčů zakončoval Svoboda a Jiskra vedla 2:0. V dramatickém závěru nejprve hosté trefili tyč, vzápětí šli hned tři domácí hráči na jednoho obránce, ale nezakončili. Velkou šanci měl pak po rohovém kopu zcela osamocený Vojík, hlavou však těsně minul, stejně tak jako ze samostatného úniku Svoboda. A udeřilo na druhé straně - po rohovém kopu snížil hlavou Ažaltovič na 2:1. Poslední velkou šanci neproměnil Kubinec, který orazítkoval jen břevno. Jiskra tak doma zvítězila a drží druhou příčku v tabulce.

Branky: 18. Hančík Jozef (pen.), 65. Svoboda Vlastimil - 83. Ažaltovič Milan

Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Sieber Josef, Chrástecký František, Procházka Jaroslav. Delegát: Rajtmajer Jan.

Jiskra Aš: Brož - Maher, Houdek A., Střeček, Pilař - Vojík (Smáha), Šiler (Čermák), Kohuťár (Jarausch), Houdek L. (Kubinec) - Svoboda, Hančík.  Trenér Pavel Toth

Žlutice: Hladký - Pěnkava, Ažaltovič, Černý, Kožíšek - Razím, Melnyk, Bokm Kopelent - Vojík (Učík), Majer. Trenér Pěnkava Jan

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 16.4.2016 od 17:00 na hřišti vedoucího týmu tabulky TJ Rotas Rotava.