Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší přípravka v Rokycanech obsadila 3 místo.

14. 1. 2017

Mladší přípravka ročník 2008 fotbalového oddílu Jiskry Aš se zúčastnila dne 14.1.2017 finálového turnaje v Rokycanech. Turnaje se zúčastnilo 14 mužstev. Jiskra si vybojovala účast ve finálové skupině kde bojovalo o vídězství 7 týmů. Turnaj byl velice kvalitně obsazen a po velmi dobré hře obsadily hráči mladší přípravky pěkné třetí místo. Turnaj vyhrála Viktoria Plzeň 08 se kterou naši hráči remizovali 3:3 a byla to taky jediná ztráta bodů Viktorky v turnaji. Ještě 2 minuty před koncem zápasu mladí hráči Jiskry vedli 3:1, ale nezvládli závěr.
Rovněž s dalším soupeřem s Letné Plzeň vedla Jiskra již 3:1, ale opět závěr zápasu nezvládli a prohráli 3:4. Čtvrtou branku dostali v poslední vteřině zápasu. Byla to škoda, přesto se naši hráči neztratili v konkurenci nejlepších týmů Plzeňského kraje.
Výsledky Jiskry Aš:
Jiskra Aš - Viktora Plzeň 09        3:3
                    - Viktoria Plzeň 08     10:2
                    - Kohouti Rokycany     7:1
                    - Košutka Plzeň             8:1
                    - Drozdov                          9:1
                    - Letná Plzeň                  3:4

 Pořadí v turnaji: 1  Viktorka Plzeň 09
                                    2 Letná Plzeň
                                    3 Jiskra Aš
          
Mladi hráči Jiskry v turnaji nastříleli nejvíce branek ze všech mužstev a to 40. Zároveň byl Filip Šimovič vyhlášen nejleším střelcem turnaje s 16 brankami.
Turnaje se zúčastnili tito hráči: Šimovič Filip, Hradský Lukáš, Pilař Vojtěch, Mišin Alexandr, Němčík Adam, Dolejš Adam, Davídek Zbyněk, Schneider Michal.
Trenéři Pavlov Jan a Slabý Jan.