Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěch mladší přípravky ročníku 2008 na turnaji Slavie Praha

19. 3. 2017

Mladší přípravka  fotbalového oddílu Jiskry Aš - ročník 2008, se zúčastnila turnaje partnerských klubů SK Slávie Praha, který se skutečnil dne 19.3.2017 v Praze, v mládežnickém areálu Slávie. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 partnerských klubů. Zúčastněná mužstva se střetla každý s každým, takže všichni odehráli 9 zápasů. Hráči Jiskry po tříhodínové jízdě  autobusem nastoupili k prvnímu zápasu po velmi krátkém rozcvičení a to bylo i v utkání poznat. Postupně se rozehráli a utkání vyhráli. Přípravka Jiskry vyhrála všech svých devět utkání. Některé nejzajímavější výsledky: Jiskra Aš - Slávie Praha 8:0, FK Kolín 8:1, Neratovice 4:2 atd.
Celkem svým soupeřů dali naše naděje 62 gólů a obdrželi jen 13.
Na tomto turnaji mladí talenti z Aše předvedli opravdu kvalitní fotbal, na který byl i velký ohlas v řadách přítomných diváků.
Na tomto turnaji reprezentovali Jiskru Aš tito hráči:
Šimovič Filip, Hradský Lukáš, Dolejš Adam, Mišin Alexandr, Burda Vladimír, Schneberger Michal, Pilař Vojtěch, Davídek Zbyněk, Němčík Adam, Biedermann Petr.
Jako divák se turnaje zúčastnil i bývalý reprezentant a král střelců z EURO 2004 Milan Baroš, se kterým se naši mladí hráči vyfotili.
Mužstvo vedli treneři Pavlov Jan a Slabý Jan.