FC Františkovy Lázně - TJ Jiskra Aš 0:7 (0:3)

5. 11. 2016

Sobota 5.11.2016 ve Františkových Lázních

V posledním podzimním kole 1.A třídy nastoupila Jiskra v derby ve Františkových Lázních. A dařilo se jí velmi dobře. Již v 9. minutě se zleva uvolnil Kubinec a Vojík otevřel skóre. Další branku přidal ve 24.min. po rohu Májika hlavou Hančík - 2:0. Kubincův samostatný nájezd poté zlikvidoval brankář Kadlec. Kubinec se však ještě do poločasu dočkal a po přihrávce Hančíka zvýšil na 3:0. Poté zaváhala obrana i brankář Jiskry, ale domácí Brňák již z úhlu prázdnou branku netrefil. Ve druhé půlce již chodili útočníci Jiskry do rozhozené obrany, po akci Májika si Kubinec pohrál s obranou a zvýšil na 4:0. Na další branku nahrál Zemanovič Májikovi. Na druhé straně domácí nastřelili tyč. V 82.min. unikli a dobře kombinovali Kubinec s Vojíkem, akci pak zakončil 6 brankou Májik. Domácí nepřekonali Hrabčáka v brance Jiskry ani po závaru, kdy se hned 3x pokoušeli o čestný úspěch. Skóre tedy uzavřel po dalším útoku Jiskry Vojík a stanovil konečný účet na 7:0. Jiskra skončila po podzimu v tabulce na čtvrtém místě, pouze s jednobodovou ztrátou na čelo.

Branky: 9. Vojík Tomáš, 24. Hančík Jozef, 42. Kubinec Dominik, 49. Kubinec Dominik, 74. Májik Peter, 82. Májik Peter, 88. Vojík Tomáš

Rozhodčí: Bušek Josef - Lhotková Veronika, Fiala Petr. Delegát: Rajtmajer Jan.

Jiskra Aš: Hrabčák - Pilař (Kohuťár, Bubla), Turták, Koubek, Manda (Smáha) - Vojík, Zemanovič, Hančík, Jarausch - Májik, Kubinec.  Trenér Pavel Toth

Fr.Lázně: Kadlec - Falář, Šlesingr, Dušák (Pobjecký), Petrák - Nguyen, Maxa, Heller, Haško - Kubát, Brňák. Trenér Uzel Petr.