TJ Baník Vintířov - TJ Jiskra Aš 9:3 (3:1)

29. 4. 2017

Sobota 29.4.2017 ve Vintířově

V dalším kole krajské 1.A třídy zajížděla Jiskra na hřiště třetího Vintířova. Již v 1. min. otevřel skóre po přihrávce Vojíka Jarausch. Domácí však brzy srovnali a do poločasu z rychlých protiútoků přidali ještě další dvě branky. Na konci první půle mohl zkorigovat výsledek Kubinec, ale neproměnil. O výsledku pak rozhodl úvod druhého poločasu, kdy naši hráči během 8. minut hned 4x inkasovali a o výsledku bylo rozhodnuto. Poté sice ještě každé mužstvo dvakrát skórovalo, ale na zasloužené domácí výhře to již nic nezměnilo.

Branky: 7. Šimek Zdeněk, 14. Rosenberg Jakub, 23. Klemera Michal, 47. Bečvář Radek, 49. Fabian Mário, 53. Bečvář Radek, 54. Bečvář Radek, 70. Bečvář Radek, 76. Bečvář Radek - 2. Jarausch Jakub, 56. Turták Michal, 87. Kubinec Dominik

Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Aubrecht Jan, Vasilko Jan. Delegát: Novotný Josef

Jiskra Aš: Hrabčák - Pilař (Manda), Turták, Střeček, Koubek - Kohuťár, Hančík, Jarausch, Smáha - Vojík, Kubinec.  Trenér Pavel Toth

Vintířov: Střimelský (Pokorný) - Klemera, Macák, Rosenberg (Ševc), Šimek (Jonáš) - Váša (Vašek), Plesník, Noháček, Bečvář M. - Fabian, Bečvář R. Trenér Luboš Váša

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 6.5.2017 v 17:00 na domácím hřišti na Střelnici kde bude hostit rezervu FK Ostrov.