Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Žlutice - TJ Jiskra Aš 2:1 (1:0)

10. 9. 2016

Sobota 10.9.2016 ve Žluticích

V dalším venkovním zápase přijela Jiskra do Žlutic. Domácí se v prvním poločase ujali vedení ve 28.min. Kožíškem. Jiskra pak ve druhé půli přidala a po přihrávce Zemanoviče srovnal na 1:1 Kubinec. Když už se zdálo, že zápas skončí smírně a budou následovat pokutové kopy, rozhodl utkání v poslední minutě domácí Majer a Jiskra tak poprvé v novém ročníku vyšla bodově naprázdno.

Branky: 28. Kožíšek Lukáš, 90. Majer Marcel - 65. Kubinec Dominik

Rozhodčí: Štěrba Martin - Nehasil Lukáš, Štěrba Václav. Delegát: Rajtmajer Jan.

Jiskra Aš: Hrabčák - Turták, Maher, Koubek, Kohuťár (Smáha) - Vojík, Zemanovič, Hančík, Jarausch (Střeček) - Manda, Kubinec.  Trenér Pavel Toth

Žlutice: Hladký - Pěnkava, Melnyk, Bok, Ažaltovič - Suchánek (Vojík), Píša, Suda, Kopelent - Kožíšek, Majer. Trenér Suchánek Radim.

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 17.9.2016 již v 16:30 doma na Střelnici, když hostí v souboji prvních dvou týmů tabulky mužstvo FK Nová Role.