TJ Jiskra Aš - TJ Olympie Březová "B" 11:4 (6:0)

20. 5. 2017

Sobota 20.5.2017 v Aši na Střelnici

V dalším kole krajské 1.A třídy hostila Jiskru rezervu Olympie Březová. V jednoznačném utkání dominovala Jiskra od první minuty, po přihrávkách Kubince zkompletoval již v 26 min. hatrick Maher a to ještě další šance ašských hráčů zůstávali nevyužité. Do konce poločasu přidali další branky ještě Kohuťár a 2x Kubinec  a hosté šli do kabin za stavu 6:0. Po přestávce se strhla přestřelka, když na gól hostů zareagovali Kubinec s Májikem. Pak se povedlo hostům vstřelit tři branky za sebou a zkorigovat skóre. Jiskra však znovu Kubincem a 2x Májikem odpověděla stejně a stanovila konečný výsledek na málo vídaných 11:4.

Branky: 1. Maher Petr, 10. Maher Petr, 26. Maher Petr, 30. Houdek Lukáš, 41. Kubinec Dominik, 44. Kohuťár Michal, 65. Kubinec Dominik, 70. Májik Peter, 81. Májik Peter, 84. Májik Peter, 87. Kubinec Dominik - 60. Hořejší Jiří, 74. Tišl Marek (pen.), 77. Prečan Philippe, 80. Tišl Marek

Rozhodčí: Šmat Robert - Coufal Jaroslav, Lhotka Jindřich.

Jiskra Aš: Hrabčák - Pilař (Smáha), Houdek (Májik), Draksl, Koubek - Jarausch, Kohuťár, Šiler,  Vojík - Kubinec, Maher.  Trenér Pavel Toth

Březová: Kasl - Drozd, Bolen, Träger, Machálek - Vitko, Hořejší, Mikeska, Prečan - Bendík (Zeman), Tišl.  Trenér Rozmahel Milan

Příští utkání sehraje "A" mužstvo v sobotu 27.5.2017 v 17:00 na hřišti TJ DDM Karlovy Vary - Stará Role.